Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

NIERUCHOMOŚCI NIEDŹWIEDZKI PRZEMYSŁAW NIEDŹWIEDZKI

ul. Staszica 14 Września

Mapa

669 111...

669 111 071

501 773 255

biuro nieczynne

Pokaż więcej

Nasi Agenci

  • Dane biura
  • Wyślij wiadomość
  • Zobacz na mapie

Chcesz sprzedać nieruchomość?

53

osób aktualnie poszukujących nieruchomości
kontaktuje się z tym biurem

Zobacz

Sprzedaj

Ogłoszenia NIERUCHOMOŚCI NIEDŹWIEDZKI PRZEMYSŁAW NIEDŹWIEDZKI

Filtruj

Rynek pierwotny

499 000 zł79,57 m² 6 271,21 zł/m²

Przemysław Niedźwiedzki

Przemysław Niedźwiedzki

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Nie pobieramy prowizji od kupujących! Zobacz film z budowy! Kliknij video! Osiedle Lipova - funkcjonalne, bezczynszowe i komfortowe domy...

Szczegóły ogłoszenia

136 890 zł27 378 m² 5 zł/m²

Przemysław Niedźwiedzki

Przemysław Niedźwiedzki

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Nie pobieramy prowizji od kupujących! Nieruchomości niedzwiedzki com poleca: na sprzedaż nieruchomość rolna o pow. 2,7378 ha w tym: (dz. nr 518/2...

Szczegóły ogłoszenia

750 250 zł3 001 m² 250 zł/m²

Przemysław Niedźwiedzki

Przemysław Niedźwiedzki

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nie pobieramy prowizji od kupujących! Kliknij Video! Nieruchomości niedźwiedzki com poleca: na sprzedaż działkę budowlaną o pow. 3001m2,...

Szczegóły ogłoszenia

285 900 zł1 021 m² 280,02 zł/m²

Przemysław Niedźwiedzki

Przemysław Niedźwiedzki

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nie pobieramy prowizji od kupujących! Kliknij Video! Nieruchomości niedźwiedzki com poleca: na sprzedaż działkę budowlaną o pow. 1021m2,...

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł53 m² 6 018,87 zł/m²

Przemysław Niedźwiedzki

Przemysław Niedźwiedzki

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Nie pobieramy prowizji od kupujących! Nieruchomości niedźwiedzki com poleca: na sprzedaż mieszkanie z balkonem, położone we Wrześni w budynku...

Szczegóły ogłoszenia

645 000 zł75,58 m² 8 534 zł/m²

Przemysław Niedźwiedzki

Przemysław Niedźwiedzki

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:141 m²

Nie pobieramy prowizji od kupujących I najemców! Kliknij Video i zobacz spacer po tym domu! Nieruchomości www niedźwiedzki com prezentuje: na...

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł62,68 m² 35,10 zł/m²

Katarzyna Niedźwiedzka

Katarzyna Niedźwiedzka

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Nie pobieramy prowizji od najemców! wyłącznie umowa najmu okazjonalnego - przez notariusza. Polecamy do wynajęcia komfortowe mieszkanie 3-pokojowe...

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł339 m² 3 982,30 zł/m²

Przemysław Niedźwiedzki

Przemysław Niedźwiedzki

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Nie pobieramy prowizji od kupujących I najemców! Nieruchomości niedźwiedzki com poleca: na sprzedaż nieruchomość położoną pod samym Lasem...

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł64,95 m² 5 927,64 zł/m²

Przemysław Niedźwiedzki

Przemysław Niedźwiedzki

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Nie pobieramy prowizji od kupujących! Nieruchomości niedźwiedzki com poleca: na sprzedaż przestronne wykończone mieszkanie, położone w Miłosławiu,...

Szczegóły ogłoszenia

647 000 zł182 m² 3 554,95 zł/m²

Przemysław Niedźwiedzki

Przemysław Niedźwiedzki

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:433 m²

Nie pobieramy prowizji od kupujących I najemców! Nieruchomości niedźwiedzki com poleca: na sprzedaż nieruchomość położoną we Wrześni przy ulicy...

Szczegóły ogłoszenia

397 000 zł69 m² 5 753,62 zł/m²

Przemysław Niedźwiedzki

Przemysław Niedźwiedzki

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:542 m²

Nie pobieramy prowizji od kupujących I najemców! Okazyjna cena! Nieruchomości niedźwiedzki com poleca: na sprzedaż wolnostojący Dom, położony we...

Szczegóły ogłoszenia

1 470 000 zł210 m² 7 000 zł/m²

Przemysław Niedźwiedzki

Przemysław Niedźwiedzki

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:5 458 m²

Nie pobieramy prowizji od kupujących I najemców! Kliknij video i zobacz tą nieruchomość nie ruszając się z domu! Nieruchomości...

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł334 m² 2 544,91 zł/m²

Przemysław Niedźwiedzki

Przemysław Niedźwiedzki

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:460 m²

Nie pobieramy prowizji od kupujących I najemców! Nieruchomości niedźwiedzki com poleca: na sprzedaż Dom z bardzo Dużym garażem i zapleczem...

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł43,50 m² 36,78 zł/m²

Katarzyna Niedźwiedzka

Katarzyna Niedźwiedzka

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nie pobieramy prowizji od najemców! uwaga! wyłącznie najem okazjonalny przez notariusza. Polecamy do wynajęcia jasne i przestronne mieszkanie...

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł47,40 m² 7 173 zł/m²

Przemysław Niedźwiedzki

Przemysław Niedźwiedzki

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Nie pobieramy prowizji od kupujących! Nieruchomości niedźwiedzki com poleca: na sprzedaż bardzo jasne, dwupokojowe mieszkanie z balkonem zlokalizowane...

Szczegóły ogłoszenia

30,43 zł/m²460 m² 14 000 zł

Przemysław Niedźwiedzki

Przemysław Niedźwiedzki

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Nie pobieramy prowizji od najemców I kupujących! Nieruchomości niedźwiedzki com poleca: do wynajęcia lokal pod handel lub usługi z zapleczem...

Szczegóły ogłoszenia

227 292 zł1 209 m² 188 zł/m²

Przemysław Niedźwiedzki

Przemysław Niedźwiedzki

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nie pobieramy prowizji od kupujących! Nieruchomości niedźwiedzki com poleca: na sprzedaż działka budowlana o pow. 1209m2, pod budownictwo mieszkalne...

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł56,26 m² 7 980,80 zł/m²

Przemysław Niedźwiedzki

Przemysław Niedźwiedzki

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Nie pobieramy prowizji od kupujących I najemców! Nieruchomości niedzwiedzki com poleca: na sprzedaż przestronne i atrakcyjne mieszkanie...

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł1 008 m² 992,06 zł/m²

Przemysław Niedźwiedzki

Przemysław Niedźwiedzki

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nie pobieramy prowizji od kupujących I najemców! Nieruchomości niedźwiedzki com poleca: na sprzedaż działkę położoną w samym Centrum...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

558 460 zł79,78 m² 7 000 zł/m²

Przemysław Niedźwiedzki

Przemysław Niedźwiedzki

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nie pobieramy prowizji od kupujących! Kliknij Video i zobacz spacer po tym mieszkaniu! Nieruchomości niedźwiedzki com poleca: na sprzedaż nowe...

Szczegóły ogłoszenia

364 800 zł1 520 m² 240 zł/m²

Przemysław Niedźwiedzki

Przemysław Niedźwiedzki

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nie pobieramy prowizji od kupujących! Nieruchomości niedźwiedzki com poleca: na sprzedaż działka budowlana o pow. ok. 1520m2, pod budownictwo...

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł700 m² 3 571 zł/m²

Przemysław Niedźwiedzki

Przemysław Niedźwiedzki

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Powierzchnia działki:-

Nie pobieramy prowizji od kupujących I najemców! Nieruchomości niedźwiedzki com poleca: na sprzedaż Kamienicę (budynek wolnostojący) położoną...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

469 000 zł70,90 m² 6 614,95 zł/m²

Przemysław Niedźwiedzki

Przemysław Niedźwiedzki

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:340 m²

Nie pobieramy prowizji od kupujących I najemców! Nieruchomości www niedzwiedzki com poleca na sprzedaż: nowoczesne domy w zabudowie bliźniaczej...

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł406 m² 3 817,73 zł/m²

Przemysław Niedźwiedzki

Przemysław Niedźwiedzki

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 575 m²

Nie pobieramy prowizji od kupujących I najemców! Nieruchomości niedzwiedzki com poleca: na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość położona w sercu...

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł51,40 m² 35,02 zł/m²

Katarzyna Niedźwiedzka

Katarzyna Niedźwiedzka

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nie pobieramy prowizji od najemców! uwaga! wyłącznie najem okazjonalny - przez notariusza. Polecamy do wynajęcia jasne i przestronne mieszkanie...

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł101,04 m² 5 888,76 zł/m²

Katarzyna Niedźwiedzka

Katarzyna Niedźwiedzka

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Nie pobieramy prowizji od kupujących Gorąco polecamy na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie 3-pokojowe o pow. ok.101 m2 w szeregowcach w Nekli,...

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł40,55 m² 54,25 zł/m²

Katarzyna Niedźwiedzka

Katarzyna Niedźwiedzka

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nie pobieramy prowizji od najemców! uwaga! wyłącznie najem okazjonalny - przez notariusza. *****uwaga: mieszkanie dostępne od 1 maja 2026***** Polecamy do...

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł64,60 m² 30,96 zł/m²

Katarzyna Niedźwiedzka

Katarzyna Niedźwiedzka

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł257,60 m² 5 435 zł/m²

Przemysław Niedźwiedzki

Przemysław Niedźwiedzki

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Nie pobieramy prowizji od kupujących ! Nieruchomości niedźwiedzki com poleca: na sprzedaż kamienica, położona w centrum Wrześni przy ul. Fabrycznej...

Szczegóły ogłoszenia

1 280 000 zł400 m² 3 200 zł/m²

Przemysław Niedźwiedzki

Przemysław Niedźwiedzki

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:-

Nie pobieramy prowizji od kupujących! Nieruchomości niedźwiedzki com poleca: na sprzedaż kamienicę położoną w samym sercu Wrześni przy ulicy...

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł9 669 m² 82,74 zł/m²

Przemysław Niedźwiedzki

Przemysław Niedźwiedzki

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Nie pobieramy prowizji od kupujących! Nieruchomości niedzwiedzki com poleca: na sprzedaż narożnikowa działka o pow. 9669m2, zlokalizowana przy...

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł58,26 m² 30,90 zł/m²

Katarzyna Niedźwiedzka

Katarzyna Niedźwiedzka

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Nie pobieramy prowizji od najemców! uwaga! wyłącznie najem okazjonalny - przez notariusza. Polecamy do wynajęcia mieszkanie 3-pokojowe z dużym...

Szczegóły ogłoszenia

325 800 zł1 629 m² 200 zł/m²

Przemysław Niedźwiedzki

Przemysław Niedźwiedzki

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Nie pobieramy prowizji od kupujących! Nieruchomości niedźwiedzki com poleca: na sprzedaż działka budowlana pod budownictwo mieszkalne jednorodzinne...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł115 m² 6 078,26 zł/m²

Przemysław Niedźwiedzki

Przemysław Niedźwiedzki

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:415 m²

Nie pobieramy prowizji od kupujących! Nieruchomości niedźwiedzki com poleca: na sprzedaż nowy dom (lokal w budynku jednorodzinnym dwulokalowym)...

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł33,90 m² 5 310 zł/m²

Przemysław Niedźwiedzki

Przemysław Niedźwiedzki

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nie pobieramy prowizji od kupujących! Nieruchomości niedźwiedzki com poleca: na sprzedaż Mieszkanie dwupokojowe o pow. 33,9m2 podzielone na 2 mikro...

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł44,14 m² 36,25 zł/m²

Katarzyna Niedźwiedzka

Katarzyna Niedźwiedzka

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nie pobieramy prowizji od najemców! uwaga! wyłącznie najem okazjonalny - przez notariusza. Gorąco polecamy do wynajęcia jasne i przestronne mieszkanie...

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł1 588 m² 283 zł/m²

Przemysław Niedźwiedzki

Przemysław Niedźwiedzki

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Nie pobieramy prowizji od kupujących! Nieruchomości niedzwiedzki com poleca: na sprzedaż działka położona obok osiedla mieszkaniowego między ul....

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł736 m² 216,03 zł/m²

Przemysław Niedźwiedzki

Przemysław Niedźwiedzki

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomości niedźwiedzki com poleca: na sprzedaż działka budowlana o pow. 736m2, pod budownictwo mieszkalne jednorodzinne położona Chociczce pod...

Szczegóły ogłoszenia

34 zł/m²104 m² 3 500 zł

Przemysław Niedźwiedzki

Przemysław Niedźwiedzki

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

Nie pobieramy prowizji od kupujących I najemców Zobacz video! Nieruchomości niedźwiedzki com poleca: do wynajęcia lokal handlowo - usługowy...

Szczegóły ogłoszenia

1 145 000 zł108,75 m² 10 528,74 zł/m²

Przemysław Niedźwiedzki

Przemysław Niedźwiedzki

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nie pobieramy prowizji od kupujących! Kliknij Video i zobacz spacer po tym mieszkaniu! Nieruchomości niedźwiedzki com poleca: na sprzedaż wyjątkowego...

Szczegóły ogłoszenia

  • ...
    • 1
    • 2
  • Następna
Zamknij